Koger ja Partnerid

2007. aasta alguses aset leidnud projekt kestis ligikaudu kuu ja selle käigus valmis Koger & Partnerid kontori jaoks suurem kogus mööblit — riiulid, kapid, tööpinnad ja muu.


Kuna sisekujunduse läbivateks elementideks olid betoon- ja paekivipinnad ning raudtalad, saadi sellest inspiratsiooni ka mööbliprojekti jaoks. Mööbel on valmistatud peamiselt puidust, metallist ja klaasist. Metalltaladele sarnaseid elemente on kasutusel mitmete mööbliesemete puhul.


Kontori sisearhitekti nägemuse järgi säilitati endist interjööri võimalikult suures mahus ning see kajastus ka mööbliprojektis. Pehmed puidutoonid siseviimistluses ja mööblis moodustavad kontoris koos vanade paekiviseintega hubaselt moodsa olustiku.


2006. aasta sisearhitektuuri aastapreemia ajaloolise interjööri eest pälvinud kontori sisekujundajaks ja mööbliprojekti autoriks on Lembit Tork.


 

Tallinnasse, Tartu maantee kohal kõrguvasse moodsasse Fahle majja paigutas oma kontoriruumid ehitusfirma Koger & Partnerid. Holzmaieri meeskond aitas ruumi mööbliga täita.