Velvet

Koostöös Velveti loovtöötajate ja sisekujundaja Taavi Aunrega büroost Boom tootsime 2006. aastal mööbli Velveti vastvalminud ja kreatiivselt praktilisse kontorisse.


Pea kuu pikkuse töö tulemusena sai mööbel Velveti kööki, puhkeruumidesse, töökohtadele, vastuvõttu ja mujalegi. Seda kõike juhindudes põhimõttest "lihtsalt, aga põnevalt" — nagu loovfirmadele ikka omane.


Graafilisele disainile ja veebiloomisele keskendunud Velveti kontoris kohtuvad kalamajalik õdus olemine ja minimalistlikult puhas ning modernne joon. Koostöös kujundaja ja velvetlastega otsustati seda stiili järgida ka mööblilahenduste puhul.


Eesmärgiks oli mööblilahendus, mis stiililt kui ka materjalide valikult sobiks nii kontori avaramatesse ja õhulisematesse ruumidesse kui ka soojemasse ja hubasesse kööki–puhkeruumi, mille akende taga mõnus Kalamaja ümbruskond. Samasugust joont hoiti ka töökohtade ja nõudpidamisruumide puhul.


Velveti kontori sisekujundus ja Taavi Aunre pärjati 2006. aasta Sisearhitektide Liidu aastapreemiaga kategoorias "Büroo interjöör". Palju õnne!


 

Trendikas Kalamajas pesitseva kreatiiv-kontori Velvet Creative Alliance büroo sisekujundusest õhkub rutiinivabadust ja provokatiivsust. Oma osa on selles mängida meilgi.