Suuremahuliste sisekujundusprojektide tehniline teostamine on meie põhitegevus. Oma tootmisbaas aitab hoida tähtajad paindlike ja hinnad mõistlikena.

Meie kätte võib usaldada kogu ruumi eritellimusmööbliga täitmise alates tehniliste teostusjooniste koostamisest kuni valmistoodangu paigaldamiseni. Holzmaieri tiimi kogemustest selles vallas annavad kõige paremini tunnistust hulgaliselt teostatud projektid (kontorid, hotellid, restoranid, haiglad ja muud avalikud pinnad) nii Eestis, Soomes, Norras jm.

Oleme meelsasti nõu ja jõuga toeks juba projekti planeerimisfaasis. Projekti mahust sõltumata on meie püüd iga töösse võetud projektiga jõuda funktsionaalsuses, hinnas ja tarnetingimustes kliendi jaoks optimaalseima lahenduseni.


Võta julgesti ühendust
sales@holzmaier.ee


Pildimaterjali meie poolt eritellimusena valmistatud projektimööblist.


Köögimööbel ürituste salongile Biblioteq.


Baarimööbel ja raamaturiiul ürituste salongile Biblioteq.


Postimehe toimetuse köögid, garderoobid, lillepotid, sekretäride lauad ja muu valmisid koostöös Meriantoga. Siin on spoonitud esipaneelid kombinatsioonis laminaadist tööpinnaga.


Naaberhuudi kontori valge köök Fenix NTM laminaadist tööpinnaga. Saarel Dekton Aura ja Dekton Galema keraamiliste tööpindade kombinatsioon ja integreeritud Bora pliidiplaat koos õhupuhastajaga. Avatud otsariiul ja ahjutorni raam on tehtud Querkus Oak Vintage Harlem spoonist.