Palun tutvuge enne veebilehe kasutamist meie veebilehe kasutustingimustega. Veebilehe kasutamisega kinnitate, et nõustute kasutustingimustega ja järgite neid. Kui te kasutustingimustega ei nõustu, siis loobuge meie veebilehe kasutamisest koheselt. Holzmaier OÜ’l on õigus uuendada kasutustingimusi ning muuta ette teatamata veebilehe sisu.

Autoriõigused

Veebilehe sisu, sh. tekstid, graafika, logod, pildid, videod ja audio on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad tervikuna Holzmaier OÜ’le. Autoriõigustega kaitstud sisu reprodutseerimine, kopeerimine, muutmine või mingil muul viisil kasutamine ilma Holzmaier OÜ loata on keelatud.

Veebilehel avaldatud teabe eest vastutuse võtmine

Veebilehe eesmärk on anda kasulikku teavet meie ettevõtte, toodete ja teenuste kohta. Teeme kõik endast oleneva, et veebilehe sisu oleks täpne ja ajakohane. Holzmaier OÜ ei vastuta veebilehel avaldatud informatsiooni tõttu kasutajale tuleneva võimaliku kahju eest. Kui soovite mõne teema kohta täpsemat infot, siis küsige meilt meilitsi: sales@holzmaier.ee

Lingid, mis viivad veebilehelt teistele veebilehekülgedele ei ole Holzmaier OÜ kontrolli all ning me ei vastuta kahjude eest, mis võivad tekkida seoses selliste linkide kasutamisega.

Isikuandmete kasutamine ja kaitse

Austame teie isikuandmete konfidentsiaalsust ja juhindume oma tegevuses andmekaitseseadusest.

Teie isikuandmeid kasutame ainult järgnevatel eesmärkidel:

  • Analüüs veebilehe ja sotsiaalmeedia tegevuste optimeerimiseks ja kasutajasõbralikkuse tagamiseks (sh. andmete analüüs, kasutustrendid, statistika jm). Sellises analüüsis kasutame andmeid, mis on mitteisikustatud.

  • Turunduslikel eesmärkidel kasutame teie isikuandmeid ainult siis, kui olete selleks oma nõusoleku andnud. Nõusoleku oma isikuandmete kasutamiseks turunduslikel eesmärkidel saate igal ajal tagasi võtta.

  • Kontaktivormi kaudu esitatud isikuandmeid kasutame teie päringuga seotud tegevusteks. Kui teie päringu teenindamiseks on vajalik, siis võime teie isikuandmed edastada ka asjassepuutuvatele kolmandatele isikutele (nt. tagasi helistamine, lisainfo saamine, toodete-teenuste tellimine jm). Kontaktivormi kaudu saadetud isikuandmeid säilitame perioodil, mis on vajalik päringu eesmärkide saavutamiseks või seni kaua, kuni seadusega pandud kohustuste täitmine seda ette näeb.
Veebilehe kasutustingimustega seotud küsimused saada e-mailile: sales@holzmaier.ee